پاورپوینت جـو

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 26 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 26 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه:پاورپوینت جـو|31025109|dck|پاورپوینت,جـو,پاورپوینت جـو,پکیج پاورپوینت جـو ,پکیجپاورپوینت جـو ,پکیج پاورپوینت جـو,پاورپوینت جـو
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت جـو آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 26 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 26 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


جو :
یکی از غلات مهم در جهان است که به عنوان غذا مورد استفاده بشر و حیوانات قرار می گیردجو (Hordeum vulgare L.emend.Bowden) نیز مانند گندم یکی از گیاهان مهم تیره غلات Gramineae ، از جنس Hordeum و گونه Sativum یا Vulgare می باشد و دارای انواع زراعی و وحشی می‌‌باشد.
جو زراعی گیاهی دیپلوئید با 7 عدد کروموزوم پایه است.
ریشه جو مانند سایر غلات افشان و سطحی است و اكثر ریشه های آن تا فاصله 40 سانتیمتری در اطراف پراكنده می شوند. حدود 61درصد ریشه آن در عمق 25 سانتیمتری اول خاک گسترش می یابد و به ندرت ریشه جو تا عمق 120 سانتیمتری خاک فرو می رود.
جو در ابتدای رشد شبیه یک گیاه علفی است و به تدریج که رشد می کند ساقه و برگ های آن به وجود می آیند.ساقه جو ماشوره ای،شبیه ساقه گندم و گره دار است.برگ های جو باریک و به رنگ سبز روشن و دارای انتهای گرد(مدور) است،در صورتی که انتهای برگ های گندم تیز می باشد. از محل هر گره ساقه یک برگ خارج شده ونیام هر برگ قسمتی از ساقه را در برمی گیرد.
در محل برخورد برگ به ساقه دو زائده بزرگ به نام گوشوارک (Stipule) و یک زائده بی رنگ و نیمه کروی به طول 2تا3میلیمتر به نام زبانک (Ligule) وجود دارد. زبانک در جو بلندتر از گندم می باشد.
معمولاً هر بوته 3 تا 6 ساقه تولید می کند که طول آن ها از 10سانتیمتر تا بیش از 150 سانتیمتر در بلندترین انواع متفاوت است. ساقه های جو از میان گره های استوانه ای توخالی تشكیل شده اند. طول میان گره ها از قاعده بطرف ساقه بتدریج زیاد می ‌شود طول ساقه در اكثر واریته ها حدود 150-120 سانتیمتر است ثابت شده است كه بین ارتفاع ساقه و توسعه ریشه همبستگی مثبت وجود دارد.
جو نیز مانند گندم دارای گل آزین سنبله است.طول سنبله یا محور اصلی آن حدود 7 تا 15 سانتیمتر است.سنبله از سنبلک هایی تشکیل شده است که به گره های محور زیگزاگی سنبله متصل اند. هر سنبلک یک گل دارد که دارای دو پوشه و یک گلچه است. به هر گره محور سنبله سه سنبلک چسبیده است. هر سنبله از یك گل كه مستقیما بر روی گره های اتصال دارند تشكیل شده است. پس بر روی هر بند سه گل و در دو طرف سنبله 6 گل وجود دارد.


مطالب دیگر:
📗مقیاس خودکنترلی📗پرسشنامه اضطراب امتحان📗پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر📗هنجاریابی مقیاس تجدید نظر شده حافظه وکسلر📗راهنمای آزمون ریون پیشرفته📗آزمون حافظه وكسلر ( فرم الف )📗آزمون هوش وکسلر کودکان📗آزمون هوش وکسلر بزرگسال📗آزمون شخصیتی بندر – گشتالت📗راهنمای آزمون ويسكانسين📗پرسشنامه ی چند وجهی شخصیتی مینه سوتا MMPI فرم بلند ( 566 سؤالی )📗آزمون هوشی آر.بی.کتل (آزمون نابسته به فرهنگ)📗تفسیر نمرات آزمون 16عاملی کتل📗تحقیق پژوهشی اختلال یادگیری خواندن📗تحقیق پژوهشی اعتیاد به مواد مخدر📗تحقیق پژوهشی بهزیستی روانشناختی📗پرسشنامه سلامت روانی عمومی فرم 28 سوالی📗پرسشنامه شادکامی آکسفورد(OHQ)📗راهنمای پرسشنامه مقیاس دشواری تنظیم هیجانی📗تحقیق پژوهشی رفتار شهروندی سازمانی📗تحقیق پژوهشی سبک های دلبستگی📗تحقیق پژوهشی روش های نیازسنجی آموزشی📗تحقیق اشنایی با درمان کوتاه راه حل محور📗راﻫﻨﻤﺎي آﻣﻮزﺷﻲ ﺷﻴﻮه زﻧﺪﮔﻲ ﺳﺎﻟﻢ در ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن📗تحقیق تکنیک های فرزندپروری