پاورپوینت مديريت توليد انگيزه - مدیریت کار و زمان - مدیریت خلاقیت

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت مديريت توليد انگيزه - مدیریت کار و زمان - مدیریت خلاقیت عملکردو معرفی فضا دارای 59 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 59 اسلاید فرمت فایل: پاورپویپاورپوینت مديريت توليد انگيزه - مدیریت کار و زمان - مدیریت خلاقیت|31025104|dck|انگيزه,هدف در مديريت,مديريت انگيزه
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت مديريت توليد انگيزه - مدیریت کار و زمان - مدیریت خلاقیت آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت مديريت توليد انگيزه - مدیریت کار و زمان - مدیریت خلاقیت عملکردو معرفی فضا دارای 59 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.
تعداد اسلاید : 59 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس
قسمتی از متن نمونه:
به گفته امام امت (ره) «رزمندگان ما در جبهه ها در سلوک معنوي و عرفاني خويش ره صد ساله را يک شبه طي مي کردند .» سبب چه بود؟ در حالي که مباني معرفتي و مباحث فلسفه اخلاقي در قم تبيين و تدريس مي شد و دروس اخلاق مصطلح در حوزه قم رايج و داير بود و توصيه به اخلاق از اولين روزهاي آغاز زندگي طلبگي در دروس رسمي و در جلسات مختلف تکرار مي شد و علي الاصول در فضاي معنوي حوزه زمينه هاي رشد اخلاقي و عرفاني فراهم تر مي نمود . پس علت اين رشد اخلاقي عظيم در آن محيط چه بود؟ علت آن بود که حضور در ميدان جنگ حق عليه باطل، به عنوان متن و نه در حاشيه، زمينه و بستري در وجود رزمندگان ايجاد کرده بود که کوچک ترين جرقه هامي توانست استعداد متراکم انساني و معنوي آنان را به کمال رساند. چنين زمينه و بستري در جلسات درس و بحث رسمي و دور از هياهوها و حوادث هيچگاه به دست نمي آمد .


مطالب دیگر:
پاورپوینت نظرية پيوندگرايي در یادگیریپاورپوینت نظريه بازتابي در روان شناسیوضعیت حقوقی عقد نکاح در صورت اختلاف زوجین در مورد نوع عقد نکاح و شرایط آناختلافات طرفین در خصوص نوع و شرایط عقد نکاحنکاح و اقسام آن و شرط ضمن عقد نکاحتراضی و شرایط آن و تحلیل روانی اراده و انواع آن و عیوب ارادهبررسی اختلاف زوجین در نوع عقد نکاحاختلاف طرفین ازدواج در نوع و شرایط عقد نکاحصورتهای مختلف اختلاف در عقد نکاح و شروط ضمن عقدتبیین جایگاه اذن ولی در نکاح رشیده و مطالعه تطبیقی اختیار دختر در نکاح در فقه شیعه و اهل تسننماهیت رشد در فقه امامیه و فقه عامه و دليل شرط بودن رشد در نکاحابعاد و اقسام رشد و فرق آن با عدم رشد در موارد مشابهبررسی مواد 1209 و 1210 مصوب سال 1341 و سال 1361مقایسه بلوغ و رشد قبل و بعد از اصلاح قانون مدنیاعتبار رشد در نكاح و طلاقماهیت شرط ضمن عقد و انواع آن و رابطه آن با عقدشرایط صحت شرط ضمن عقد و اثرات آنبررسی شرط اجل در حقوق ایران و کنسیون بیع کالاماهیت و ویژگی های شرط اجل و شرایط صحت شرط اجلمبانی نظری پذیرش شرط اجل و انواع آن و موارد سقوط آناثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایرانمبانی نظری اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایرانپروپوزال اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایرانپرسشنامه اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایرانموارد فسخ نکاح از سوی زوج و زوجه در وضعیتهای سخت پزشکی