پاورپوینت جامعه ايمن

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 43 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 43 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه:پاورپوینت جامعه ايمن|31025094|dck|پاورپوینت,جامعه,ايمن,پاورپوینت جامعه ايمن,پکیج پاورپوینت جامعه ايمن ,پکیجپاورپوینت جامعه ايمن ,پکیج پاورپوینت جامعه ايمن,پاورپوینت جامعه ايمن
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت جامعه ايمن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 43 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 43 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


جامعه ايمن
جامعه اي است كه با مشاركت مردم و نهادهاي مختلف جامعه و دخالت مسئولين محلي و همكاري هاي بين بخشي تلاش مي شود تا رخداد سوانح و حوادث در آن به حداقل يا به صفر برسد.

جامعه ايمن طوري طراحي می شود كه يك تيم متشكل از نمايندگان تمامي مسئولان در سطح يك منطقه، شهرستان، استان یا کشور، با همفكري و همكاري نزديك و با جلب مشاركت مردم و با رياست مقام ارشد دولتی آن منطقه، مسئول تامين و حفظ ايمني جمعيت تحت پوشش خود باشند.
ویژگی های یک جامعه ایمن
بخشهای مختلف یک جامعه در قالب یک نظام و مدیریت یکپارچه و هماهنگ با مسئولیتهای مشخص و شفاف عمل نمایند.
۲- مردم توانمند و آگاه در کنار بخشهای دولتی ، مشارکت فعال داشته باشند.
۳- برنامه های مستمر ودراز مدت ارتقا ایمنی برای کلیه اقشار،جنسیتها ،سنین و در کلیه محیط های اجتماعی جاری باشند.
۴- نظام شفاف ثبت مستند سازی و گزارش دهی کلیه موارد حادثه، آسیبها و علل آنها برقرار باشد.
۵- نظام ارزشیابی برنامه ها و فعالیتها و بهبود مستمر،همواره جاری باشد.
6- انتقال تجربیات موفق خود در قالب تحقیق و پژوهش به سایر اعضای شبکه جهانی جوامع ایمن انجام شود .


مطالب دیگر:
📜پاورپوینت راهنماي طراحي و تدوين فعالیت هاي يادگيري دانش آموزان در ايام تعطيلات نوروزي📜تحقیق زندگانی امام رضا (ع)📜تحقیق هاليوود و مهدويت📜تحقیق حضرت حجه ابن الحسن📜تحقیق انتظار📜تحقیق آشنايي با امام زمان (عج) و شباهت هاي او با پيامبران📜پاورپوینت بررسی روش های تلفیق📜تحقیق تحليلي بر سخنان امام در زمان رسيدن به خلافت📜پاورپوینت علوم تجربی اول دبستان با موضوع زنگ علوم📜تحقیق ابعاد عدالت مهدوي📜پاورپوینت تدریس نشانه ح📜تحقیق زندگاني امام رضا (ع)📜پاورپوینت تدریس نشانه ض📜پاورپوینت مقطع اول ابتدایی با موضوع روش مكاشفه اي📜پاورپوینت ریاضی مقطع اول ابتدایی (تم 12)📜پاورپوینت روش تدریس ریاضی مقطع اول ابتدایی📜تحقیق وصف حضرت مهدي از زبان الائمه (ع)📜پاورپوینت آموزش حرف ذ کلاس اول ابتدایی📜تحقیق در ز📜پاورپوینت روش مناظره📜تحقیق غيبت امام زمان (ع)، علل و آثار آن از ديدگاه اميرمؤمنان (ع)📜پاورپوینت آموزش حرف ع کلاس اول ابتدایی📜تحقیق توصیف امام رضا (ع) در جهان اسلام📜تحقیق مصلح جهان📜تحقیق مهدويت در فطرت